WYKOŃCZENIA WNĘTRZ: LEGIONOWO, NIEPORĘT, SEROCK, WIELISZEW, JABŁONNA I OKOLICE

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Kompleksowe usługi remontowe i budowlane

WYKOŃCZENIA POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH I BIUROWYCH POWiat legionowski i okolice

Nasi fachowcy świadczą kompleksowe usługi z zakresu wykończenia wnętrz. Realizujemy prace wykończeniowe zlecone przez klientów korporacyjnych (wykończenia obiektów korporacyjnych, biurowych, magazynów oraz obiektów użyteczności publicznej, budynków samorządowych itp.).

Świadczymy również usługi jako podwykonawca dla zleceniodawców biznesowych (wykończenia wnętrz przeznaczonych do sprzedaży przez deweloperów oraz podmiotów zajmujących się obrotem nieruchomościami).Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych (wykończenia mieszkań, domów jednorodzinnych). Naszym dominatem jest terminowość zleconych prac wykończeniowych, uczciwość i skrupulatność, a także pełna zgodność z zasadami sztuki budowlanej.

Naszą brygadę remontowo-budowlaną tworzą wyłącznie wykwalifikowani pracownicy o wysokiej kulturze osobistej, co ma nieodzowny wpływ na najwyższą jakość wykonania świadczonych usług oraz pełne zadowolenie naszych Klientów.

INWESTYCJE BIUROWE i MIESZKALNE

Podejmujemy się prac na rzecz odbiorców biznesowych i indywidualnych

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ. JAKI ZAKRES ŚWIADCZONYCH USŁUG?

Dzięki kilkuletniej pracy w branży budowlanej, jesteśmy skłonni zaoferować pełną i kompleksową ofertę usług remontowych, wykończeniowych, budowlanych, zaspokajając przy tym oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Nasza firma podejmie się prac wykończeniowych wnętrz w tzw. stanie developerskim, remontów pomieszczeń mieszkalnych i biurowych oraz wykonania ponownej aranżacji i przebudowy użytkowanych już pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Zawsze chcemy, aby nasi Klienci otrzymali jak najbardziej praktyczne porady, gdzie zawsze staramy się przedstawić im najbardziej nowoczesne oraz funkcjonalne propozycje rozwiązań technicznych i budowlanych. Na bieżąco wprowadzamy do naszej oferty racjonalizatorskie, nowoczesne i praktyczne metody wykończeniowe i budowlane, dzięki czemu cenią nas sobie współpracujący z nami inwestorzy i projektanci.

Stosujemy tylko sprawdzone i praktyczne systemy wykończeniowe, opierając się na ofercie materiałów budowlanych uznanych w kraju i na świecie dystrybutorów. Na co dzień w naszej specjalności stawiamy na jakość wykonania, nie na jego szybkość, co daje gwarancję wysokiej jakości oraz wykonania powierzonych nam prac zgodnie z zaleceniami producentów materiałów budowlanych. Posiadana przez nas wiedza, nabywana przez lata działalności w branży budowlanej, dostarcza nam możliwości profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru wykorzystywanych materiałów oraz rozwiązań technicznych.

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą: wykonywanie tynków ręcznych i maszynowych, a także tynków strukturalnych, wykonywanie gładzi gipsowych, murowanie ścian działowych oraz wykonywanie zabudowy z cegieł, montaż sufitów kartonowo-gipsowych na stelażach metalowych, montaż ścian kartonowo-gipsowych działowych, wykonywanie wygłuszeń akustycznych oraz izolacji pomieszczeń, układanie i modernizowanie istniejących instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i gazowych, malowanie (sufitów, ścian i podłóg), układanie paneli podłogowych oraz podłogi z drewna, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, a także wykonywanie kompleksowych usług z zakresu układania płytek ściennych i podłogowych, glazury i terakoty.

DORADZTWO BUDOWLANE

Służymy pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań

PEŁNE DORADZTWO I WYCENA PRAC REmonowych i WYKOŃCZENIOWYCH

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z usług budowlanych, remontowych i wykończenia wnętrz zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub e-mailową.

Nasi fachowcy z chęcią udzielą Państwu niezbędnych wyjaśnień, zaproponują najlepsze rozwiązania techniczne, a także sporządzą po odbyciu oględzin pomieszczeń oraz zapoznaniu się z zakresem planowanych prac kosztorys prac budowlanych.

Świadczymy swoje usługi na terenie powiatu legionowskiego oraz powiatów ościennych w miejscowościach – Legionowo, Serock, Wieliszew, Jabłonna, Wyszków, Pułtusk, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa Białołęka, Tarchomin i okolic Warszawy.

Dajemy GWARANCJĘ ZADOWOLENIA 100% !!!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!!!

Do każdego, nawet minimalistycznego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny.

Zapewniamy wysoką jakość wykonania, zgodność wykonania z otrzymanym projektem oraz wizualizacją graficzną.

Witamy. Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da