O nas

PROFESJONALIZM I HOBBY

Nasz grupę remontową tworzą doświadczeni pracownicy, którzy są dumni z dokonywanych przedsięwzięć.

RZETELNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ

Za gwarant stawiamy wysoką jakość świadczonych usług oraz poważne podejście do zleconych prac przez Klienta.

DOBRE CENY

Zachęcamy do osobistego kontaktu, w ramach którego nawiążemy na pewno współpracę.

WYKOŃCZENIA POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH

wszechobejmujące usługi budowlane i remontowe

USŁUGI BUDOWLANE, JAKOŚĆ i PROFESJONALIZM

Dostarczamy rozwiązania z zakresu robót budowlanych, prac remontowych oraz innego rodzaju usług budowlano-technicznych.

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści z branży budowlanej i remontowej, którzy codziennie podczas wykonywania swojej pracy poszerzają posiadaną przez siebie wiedzę z zakresu budownictwa, a także umieją ją wykorzystać adekwatnie do zmieniających się trendów architektonicznych przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych na rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Nasze zaplecze techniczne oraz pozwala nam na szybką, sprawną i raczej bezproblemową realizację zleconych nam prac budowlanych lub remontowych. Naszą domeną jest terminowość, rzetelność oraz dokładność, co ma wpływ na satysfakcję naszych Klientów.

USŁUGI BUDOWLANE

zmieniamy na lepsze wnętrze każdego domu

DOŚWIADCZENIE NA RYNKU BUDOWLANYM

Na rynku usług budowlanych działamy od ponad trzech lat. Przez ten okres prowadzenia działalności uczestniczyliśmy w realizacji wielu projektów architektonicznych, co dało nam możliwość nabycia niezbędnych w branży doświadczeń oraz zaznajomienia się z rozwiązaniami technicznymi, które mogą znaleźć zastosowanie przy prowadzeniu prac wykończeniowych oraz robót budowlanych.

Zajmujemy się prowadzeniem kompleksowych remontów pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, które obejmują niezbędne prace instalacyjne oraz wykończeniowe.

Naszą specjalizacją jest układanie płytek, glazury i terakoty, a także pozostałych usługach płytkarskich i glazurniczych. Jesteśmy w pełni otwarci na pomysły i propozycje przedstawiane nam przez naszych Klientów. Służymy pomocą oraz doradztwem przy doborze jak najlepszych rozwiązań technicznych.

DORADZTWO DLA NASZYCH KLIENTÓW

służymy pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań

KOMPLEKSOWE WYKONANIE PRAC REMONTOWYCH NA TERENIE POWIATU LEGIONOWSKIEGO i OKOLIC

Dążąc do zadowolenia naszych Klientów wykonujemy zlecone prace przy wykorzystaniu materiałów budowlanych dostarczanych bezpośrednio przez kontrahentów lub zakupionych przez nas zgodnie z przedkładanym kosztorysem i projektem wykonawczym.

Na co dzień współpracujemy z cenionymi producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość wybieranych przez nas produktów.

Swoją działalność koncentrujemy na terenie powiatu legionowskiego oraz powiatów ościennych. Świadczymy usługi remontowe i budowlane w miejscowościach powiatu legionowskiego, zwłaszcza w miejscowościach: Legionowo, Serock, Nieporęt, Wieliszew, Jabłonna. Z chęcią podejmiemy się realizacji zleceń w powiatach ościennych tj.: wyszkowskim, warszawskim (Białołęka), nowodworskim, pułtuskim.

PRACE REMONTOWE W POMIESZCZENIACH BIUROWYCH LEGIONOWO i OKOLICE

Naszą ofertę kierujemy również do wszystkich inwestorów budowlanych i deweloperów, którzy poszukują sprawdzonych, wysokiej klasy wykonawców prac budowlanych, którym będą mogli powierzyć wykonanie remontu oraz prac wykończeniowych pomieszczeń o charakterze komercyjnym i biurowym, a także pomieszczeń zlokalizowanych w budynkach samorządowych oraz obiektach użyteczności publicznej.

Nasi fachowcy są otwarci na długofalową współpracę z przedsiębiorcami z branży budowlanej. Możemy zapewnić wysoką jakość wykonania powierzonych nam prac oraz konkurencyjne ceny.

Uczestniczyliśmy i uczestniczymy cały czas w realizowaniu wielu projektów i inwestycji budowlanych, dzięki czemu dajemy gwarancję, że nie jest nam obca specyfika pracy jako podwykonawca oraz doskonale współpracujemy z innymi przedsiębiorcami wykonującymi równolegle prace na terenie budowy.

PRACE REMONTOWE NA TERENIE POWIATU LEGIONOWSKIEGO I OKOLIC

Nasza działalność skupia się wokół powiatu legionowskiego oraz powiatów ościennych (Legionowo, Serock, Jabłonna, Nieporęt, Wieliszew, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Pułtusk, Warszawa Białołęka). Podejmujemy się także wykonania zleceń na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego.

W ramach indywidualnych uzgodnień wykonujemy prace budowlane, remontowe i wykończeniowe także na terenie innych województw. W naszej dyspozycji znajduje się odpowiednie zaplecze personalne i techniczne, które pozwala nam na wywiązywanie się z powierzonych nam zadań terminowo.

Realizujemy całościową obsługę procesu budowlanego, świadcząc przy tym pomoc w pracach projektowych, w zakupie materiałów. Realizujemy sprawnie i profesjonalnie prace remontowe i wykończeniowe. Dążymy do tego aby powierzone nam prace zostały zrealizowane w taki sposób, aby uzyskać pełne zadowolenie naszych Klientów, spełniając ich wizje i projekty wymarzonych domów i mieszkań.

Dajemy GWARANCJĘ ZADOWOLENIA 100% !!!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!!!

Do każdego, nawet minimalistycznego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny.

Zapewniamy wysoką jakość wykonania, zgodność wykonania z otrzymanym projektem oraz wizualizacją graficzną.

Witamy. Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da