USŁUGI GLAZURNICZE: LEGIONOWO, NIEPORĘT, SEROCK, WIELISZEW, JABŁONNA I OKOLICE

USŁUGI PŁYTKARSKIE

Nasza specjalność to wykończenia łazienek i kuchni

UKŁADANIE GLAZURY, TERAKOTY, GRESU

Jednym z najczęściej wybieranym przez naszych Klientów sposobów na wystrój pomieszczeń w projekcie domu (mieszkania) do kuchni lub łazienki jest układanie na ścianach i podłodze płytek ceramicznych.

Dobrej jakości płytki odporne są na działanie czynników zewnętrznych, stanowiąc przy tym materiał wykończeniowy, który nie wymaga szczególnej pielęgnacji, a czyszczenie nie sprawia większych trudności. Nie dziwi więc, że ściany i podłogi wykonane z glazury i terakoty coraz częściej goszczą podczas inwestycji o charakterze komercyjnym, samorządowym oraz państwowym, zastępując nimi o wiele trudniejsze w pielęgnacji oraz mniej odporne na uszkodzenia podłogi wykonane z drewna, kamienia, paneli podłogowych.

Wysokie zainteresowanie opisywanym materiałem budowlanym niesie za sobą powstawanie na rynku wielu podmiotów – płytkarzy i kafelkarzy, które oferują swoje usługi glazurnicze, związane z układaniem glazury i terakoty. Dlaczego więc warto wybrać  naszą ofertę, zamiast ofert przedsiębiorstw konkurencyjnych?

UKŁADANIE PŁYTEK

Świadczymy wszechobejmujące usługi filizowania (kafelkowania)

fachowe USŁUGI PŁYTKARSKIE

Nasi fachowcy od wielu lat dostarczają naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie realizacji prac budowlanych, remontów i aranżacji istniejących pomieszczeń. Na przestrzeni niespełna trzech lat działalności na rynku mieliśmy okazję współpracować z wieloma deweloperami, inwestorami, a także ze zleceniobiorcami indywidualnymi, dla których wykonywaliśmy setki zleceń i prac budowlanych.

Od samego początku naszej działalności, naszą profesją są szeroko rozumiane usługi glazurnicze. Przywiązując uwagę do tego rynku usług budowlanych, zebraliśmy zespół doświadczonych pracowników, którzy na tle innych wyróżniają się nie tylko wysoką jakością świadczonej pracy, ale także wysoką kulturą osobistą oraz opanowaniem zagadnień o charakterze technicznym i estetycznym.

Dlatego jesteśmy Państwu w stanie zaoferować profesjonalne układanie płytek oraz inne usługi glazurnicze, wykonywane przez wykwalifikowany zespół, dotrzymujący wszelkich uzgodnionych z Klientem terminów. Nabyte przez naszych pracowników doświadczenia nie tylko mają wpływ na wysoką jakość świadczonych usług, ale także pozwala to Państwu na zaczerpnięcie fachowych porad w zakresie doboru niezbędnych materiałów budowlanych, jak też co do optymalnych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań technicznych.

Naszymi głównym mottem jest rzetelność i skrupulatność, a do każdego nawet minimalistycznego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

GLAZURA WIELKOFORMATOWA

montaż i układanie płytek o dużych rozmiarach

UKŁADANIE WIELKOFORMATOWYCH PŁYTEK TYPU SLIM

Będąc na bieżąco  z aktualnymi trendami z zakresu architektury i wystroju wnętrz, oferujemy Państwu usługi montażu płytek wielkoformatowych typu slim. Tą nazwą określa się płytki ścienne i podłogowe, których powierzchnia przekracza 1.600,00 centymetrów kwadratowych, a grubość wynosić może już nawet 3 milimetry.

Popularność tego rodzaju materiałów budowlanych rośnie coraz bardziej, jednakże – w przeciwieństwie do wykwalifikowanych płytkarzy i kafelkarzy – nie każda ekipa remontowo-budowlana posiada doświadczenie oraz umiejętności w ich układaniu.

Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo umiejętności doświadczonych wykonawców, którzy dają gwarancję zadowolenia z efektów wykonanej pracy. Poza montażem płytek świadczymy usługi związane z doborem odpowiednich materiałów oraz elementów wykończeniowych, rekomendując wysokiej jakości produkty sprawdzonych marek.

Na pierwszym planie jest zawsze zadowolenie Klientów, dlatego robimy wszystko, by zrealizować stawiane nam zadania i priorytety.

DORADZAMY NASZYM KLIENTOM

Służymy pomocą przy wyborze jak najlepszych rozwiązań

USŁUGI GLAZURNICZE NA TERENIE POWIatu legionowskiego i okolic

Koncentrujemy swoją działalność przede wszystkim na terenie powiatu legionowskiego tj.:  w miejscowościach Legionowo, Serock, Wieliszew, Nieporęt, Jabłonna oraz innych powiatów ościennych – powiat wyszkowski (Wyszków), powiat nowodworski (Nowy Dwór Mazowiecki), powiat pułtuski (Pułtusk), Gmina Warszawa Białołęka, Tarchomin i sąsiadujących okolic.

Nie wyłączamy jednakże możliwości wykonania dla Państwa prac glazurniczych także na terenie innych pobliskich powiatów, w tym zwłaszcza w obrębie województwa mazowieckiego (w Warszawie oraz okolicach).

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, z nieodpartą chęcią odpowiemy na wszystkie pojawiające się Wasze pytania. Podczas indywidualnych uzgodnień dokonujemy oględzin pomieszczeń, w których mają być przeprowadzone prace budowlane, na podstawie których przygotowujemy kosztorys prac glazurniczych oraz wykaz ilościowy niezbędnych materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Dajemy GWARANCJĘ ZADOWOLENIA 100% !!!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!!!

Do każdego, nawet minimalistycznego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny.

Zapewniamy wysoką jakość wykonania, zgodność wykonania z otrzymanym projektem oraz wizualizacją graficzną.

Witamy. Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da