PŁYTKARZ / KAFELKARZ: LEGIONOWO, NIEPORĘT, SEROCK, WIELISZEW, JABŁONNA I OKOLICE

UKŁADANIE PŁYTEK

Wysoka jakość usług glazurniczych

PŁYTKARZ / KAFELKARZ / GLAZURNIK

Świadczymy całościowe usługi polegające na układaniu płytek podłogowych i ściennych na użytek osób prywatnych oraz przedsiębiorców i deweloperów. Bierzemy udział w robotach budowlanych, remontowych, adaptacyjnych wykonywanych przez osoby indywidualne, decydujące się na remont, budowę lub urządzenie posiadanego domu lub mieszkania.

W zakres świadczonych przez nas usług, poza samymi czynnościami związanymi ściśle z usługami glazurniczymi, wchodzą również usługi doradcze, związane z wyborem najlepszych rozwiązań technicznych oraz materiałów budowlanych, które będą stanowić gwarancję wysokiej jakości i wytrzymałości. Kładziemy płytki w całych łazienkach i kuchniach oraz innych pomieszczeniach przeznaczonych do użytku codziennego.

Naszą szczególną specjalizacją jest wykończenie w płytkach podłóg w domach jednorodzinnych. Cechuje nas sumienność, profesjonalizm oraz terminowość.

USŁUGI PŁYTKARSKIE

Wiele lat w branży

DOŚWIADCZENIE w Parze z jakością

Wyraz z wieloletnim doświadczeniem, które zdobyliśmy w ramach współpracy zarówno z indywidualnymi inwestorami, zleceniodawcą wykonanych przez nas prac, jak też profesjonalnymi podmiotami uczestniczącymi w procesie budowlanym (deweloperami i inwestorami działającymi od wielu lat na rynku budowlanym), możemy Państwu zaoferować kompleksowe i profesjonalne usługi układania płytek.

Udało nam się zgromadzić zgrany i doświadczony zespół pracowników, dla których praca nie jest jedynie pracą, ale także pasją, do której podchodzą z odpowiednim zaangażowaniem. Dzięki powyższym czynnikom świadczone przez nas usługi cechują się wysoką jakością wykonania, a także wyjątkową estetyką. Naszym celem jest pełna zadowolenie naszych Klientów, gdzie dbając na każdym etapie wykonywania usług glazurniczych o dogranie i uzgodnienie wszystkich szczegółów, które mogą rzutować na odbiór arcydzieła.

Podczas wykonywania prac jesteśmy otwarci na każde pojawiające się w trakcie układania płytek sugestie, które omawiamy z naszymi Klientami lub każde odstępstwa od opracowanego pierwotnie porządku wykonywania prac. Przy układaniu płytek korzystamy jedynie z pewnych i sprawdzonych materiałów budowlanych, które dają gwarancję długowieczności oraz bezpiecznego i komfortowego użytkowania pomieszczeń.

TERAKOTA i GLAZURA

Sprawdzone i pewne usługi

PEŁNE USŁUGI PŁYTKARSKIE

W skład świadczonych przez nas usług wliczane są wszelkiego rodzaju czynności związane z układaniem glazury i terakoty, niezależnie od miejsca, w którym ma zostać wykonana usługa, a także indywidualnych preferencji Klienta co do doboru wykorzystywanych materiałów. Wykonujemy usługi płytkarza / kafelkarza na rzecz odbiorców indywidualnych i biznesowych, niezależnie od powierzchni pomieszczeń, w których mają być wykonywane usługi płytkarskie.

Poza układaniem płytek o klasycznych wymiarach, specjalizujemy się także w montażu płytek wielkoformatowych typu slim. Tego rodzaju glazura charakteryzuje się znaczną powierzchnią pojedynczej płyty (przekraczającą 1.600,00 centymetrów kwadratowych) oraz zmniejszoną grubością, która wynosić może nawet mniej niż 3 milimetry.

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i dystrybutorami, używając zalecanych przez producentów materiałów budowlanych oraz metod układania płytek. Staramy się doskonalić nasze umiejętności i być na bieżąco ze wszelkimi trendami oraz nowinkami technicznymi i materiałowymi, które dotyczą branży płytkarskiej.

USŁUGI GLAZURNICZE

Profesjonalnie i na czas

PŁYTKARZ / KAFELKARZ / GLAZURNIK W POWIECIE LEGIONOWSKIM: LEGIONOWo, SERoCK, WIELISZEW, JABŁONNA, NIEPORĘT

Nasz usługi oferujemy dla wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych w powiecie legionowskim, wliczając w to takie miejscowości jak Legionowo, Serock, Nieporęt, Jabłonna, Wieliszew, Pułtusk, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa Białołęka, Tarchomin i inne miejscowości.

Przyjmujemy także zlecenia na terenie województwa mazowieckiego. Po wcześniejszym uzgodnieniu jesteśmy też w stanie podjąć się realizacji poza wskazanym obszarem, także na terenie innych województw. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod podanym w nagłówku telefonem, mailem, lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Nasi pracownicy z chęcią udzielną odpowiedzi na wszelkie mogące pojawić się pytania i wątpliwości, przedstawiając w sposób całościowy naszą ofertę. Po wcześniejszym uzgodnieniu wykonujemy wstępny kosztorys zleconych nam prac oraz przeprowadzamy oględziny pomieszczeń objętych zakresem powierzonych usług.

Dajemy GWARANCJĘ ZADOWOLENIA 100% !!!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!!!

Do każdego, nawet minimalistycznego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny.

Zapewniamy wysoką jakość wykonania, zgodność wykonania z otrzymanym projektem oraz wizualizacją graficzną.

Witamy. Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da