KOMPLEKSOWE USŁUGI BUDOWLANE I REMONTOWE, DOMÓW I MIESZKAŃ

USŁUGI BUDOWLANE

Dostarczamy wszechobejmujące rozwiązania budowlane. Jesteśmy wsparciem naszych Klientów

JESTEŚMY uznanym WYKONAWCĄ prac BUDOWLANYCH

Działając na rynku budowlanym nieprzerwanie od ponad trzech lat, udało nam się współuczestniczyć w wielu ciekawych inwestycjach i projektach, wykonując w obszernym zakresie prace i usługi budowlane, remontowe i wykończeniowe.

W tym okresie wielokrotnie współpracowaliśmy z wieloma inwestorami i deweloperami, którzy powierzali nam wykonanie prac budowlanych, remontowych i wykończeniowych w przygotowywanych przez nich do sprzedaży obiektach budowlanych. Zrealizowaliśmy setki remontów oraz prac wykończeniowych na rzecz indywidualnych odbiorców, którzy cenią nas nie tylko za szczególnie wysoką jakość wykonania powierzanych nam usług, ale także za rzetelność i terminowość oraz wysoką kulturę osobistą.

Cały czas staramy się podnosić posiadane kwalifikacje, zatrudniając jedynie doświadczonych i pewnych pracowników, co adekwatnie przekłada się na tryb naszej pracy. Poza świadczeniem wszechobejmujących usług budowlanych, staramy się służyć pomocą naszym Klientom i Współpracownikom poprzez fachowe doradztwo, zarówno w wyborze materiałów budowlanych, które wykorzystywane będą następnie podczas robót budowlanych, jak też w określeniu optymalnych rozwiązań technicznych, odznaczających się wysoką funkcjonalnością oraz szczególnymi walorami estetycznymi.

Do każdej powierzonej nam pracy nawet tej najmniejszej podchodzimy w sposób indywidualny.

PRACE WYKOŃCZENIOWE

Mistrzowskie wykończenie wnętrz

PRACE BUDOWLANE, REMONTOWE I WYKOŃCZENIOWE

Nasza propozycja obejmuje całościowe usługi budowlane oraz prace wykończeniowe, świadczone na rzecz prywatnych odbiorców oraz inwestorów i deweloperów. Bierzemy udział w procesie budowlanym na każdym, wymaganym stadium, podejmując się prac o charakterze budowlanym, prowadzenia instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych oraz grzewczych (co), a także typowych prac wykończeniowych w postaci tynkowania, gipsowania i malowania.

Dysponujemy doświadczeniem w wykonywaniu sufitów podwieszanych z płyt kartonowo-gipsowych, ścian działowych z płyt kartonowo-gipsowych, a także prac izolacyjnych (cieplnie oraz akustycznie). Podejmujemy się prac związanych z osadzaniem stolarki okiennej oraz montażem drzwi, jak też z wymianą na nowe istniejących już okien i drzwi.

Naszą specjalnością pozostają szeroko rozumiane usługi płytkarskie i glazurnicze. Mamy w posiadaniu odpowiednim zapleczem technologiczne oraz personalne, dzięki czemu powierzane nam prace wykonujemy szybko i sprawnie, pilnując przede wszystkim tego, aby zachować wysoką jakość wykonania, a także terminów oddania każdego etapu powierzonych nam robót budowlanych.

USŁUGI BUDOWLANE

Zmienimy wnętrze każdego domu lub mieszkania

USŁUGI BUDOWLANE NA TERENIE LEGIONOWA I OKOLIC

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych i biznesowych z powiatu legionowskiego oraz powiatów ościennych, koncentrując swoją działalność na terenie miejscowości – Legionowo, Serock, Nieporęt, Jabłonna, Wieliszew, Pułtusk, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa Białołęka, Tarchomin.

Możliwe jest także wykonanie przez nas usług budowlanych w okolicach Warszawy, a także na pozostałym obszarze województwa mazowieckiego. Jesteśmy otwarci na propozycje długookresowej współpracy z podmiotami działającymi na rynku budowlanym, w tym zwłaszcza z inwestorami i deweloperami nieruchomości.

Dajemy GWARANCJĘ ZADOWOLENIA 100% !!!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!!!

Do każdego, nawet minimalistycznego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny.

Zapewniamy wysoką jakość wykonania, zgodność wykonania z otrzymanym projektem oraz wizualizacją graficzną.

Witamy. Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da