KONTAKT Z NAMI? JAKIE TO PROSTE!

Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Kurek

Adres: Zegrzyńska 43, 05-140 Jachranka
Telefon kontaktowy: 533 991 145
E-mail: biuro@remontylegionowo.com.pl

Formularz kontaktowy

1 + 11 =

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną oraz elektroniczną. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na każde zadane pytanie, starając się udzielić pełnej i kompleksowej odpowiedzi dotyczącej oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy także do kontaktu osobistego, podczas którego możliwe będzie dokonanie niezbędnych uzgodnień oraz przeprowadzenie oględzin obiektów i pomieszczeń, które przeznaczone są do remontu, wykończenia lub adaptacji. Decydując się na nasze usługi otrzymają Państwo profesjonalną i fachową pomoc, w ramach której postaramy się wspólnie dokonać właściwego wyboru najlepszych rozwiązań technicznych i budowlanych, a także polecić te materiały budowlane i wykończeniowe, które wedle posiadanej przez nas wiedzy i doświadczenia najlepiej sprawdzą się w przedstawionych nam uwarunkowaniach.

Na życzenie Klienta sporządzamy kosztorys prac budowlanych na podstawie przekazanego nam zakresu robót budowlanych, uwzględniając odrębnie koszty samej robocizny oraz wydatki związane z nabyciem niezbędnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Wykonanie szczegółowej wyceny kosztów robót poprzedzamy oględzinami pomieszczeń, podczas których dokonujemy niezbędnych pomiarów, które umożliwiają nam wykonanie obliczeń związanych z ilością prac do wykonania oraz potrzebnych do tego materiałów.

W trakcie oględzin dokonujemy również niezbędnych uzgodnień z Klientem, przedkładając do zaakceptowania różne warianty wykonania prac budowlanych, a także rodzaju przeznaczonego na nie materiału. Na stałe współpracujemy z architektami oraz projektantami wnętrz, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielić fachowego doradztwa także i w tej materii.

Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Kurek

remonty Legionowo

Witamy. Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da