REMONTY: LEGIONOWO, NIEPORĘT, SEROCK, WIELISZEW, JABŁONNA I OKOLICE

PRACE REMONTOWE

Tchniemy życie w  każde pomieszczenie

REMONTY DOMÓW JEDNORODZINNYCH I MIESZKAŃ

Jako firma z kilkuletnim doświadczeniem na rynku budowlanym potrafimy dostrzec, jakie są realne potrzeby naszych Klientów. Realizujemy remonty oraz prace adaptacyjne i wykończeniowe pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych usytuowanych w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach znajdujących się w budynkach wielorodzinnych.

Oferujemy fachową pomoc w zakresie doradztwa budowlanego, a także doboru optymalnych rozwiązań technicznych oraz wyboru materiałów budowlanych spełniających oczekiwania naszych Klientów. Do każdego, nawet minimalistycznego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny i w pełni profesjonalny, zapewniając wysoką jakość wykonania, zgodność efektu końcowego z otrzymanym projektem wykonawczym oraz wizualizacjami, a także zastosowanie podczas prac budowlanych optymalnych rozwiązań technicznych i technologicznych, nie wyłączając posługiwaniem się dopiero co  pojawiającymi na rynku materiałami budowlanymi i sposobami wykonania poszczególnych prac wykończeniowych.

Cechuje nas solidność i drobiazgowość, dotrzymujemy ustalonych wcześniej terminów oraz zapewniamy wysoką kulturę osobistą zatrudnianych przez nas pracowników, będących specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu remontów oraz prac wykończeniowych.

INWESTYCJE KOMERCYJNE

Współpracujemy przy adaptacji, remontach obiektów biurowych

PRACE REMONTOWE W POMIESZCZENIACH BIUROWYCH

Naszą ofertę kierujemy również do wszystkich inwestorów budowlanych i deweloperów, którzy poszukują wypróbowanych i fachowych wykonawców prac budowlanych, którym będą mogli powierzyć przeprowadzenie remontu oraz prac wykończeniowych pomieszczeń o charakterze komercyjnym i biurowym, a także pomieszczeń zlokalizowanych w budynkach samorządowych oraz obiektach użyteczności publicznej.

Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę z przedsiębiorcami z branży budowlanej, zapewniając wysoką jakość wykonania powierzonych nam prac oraz konkurencyjne ceny. Braliśmy udział w wielu projektach i inwestycjach budowlanych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić, że nie jest nam obca specyfika pracy jako podwykonawca oraz doskonale współpracujemy z innymi przedsiębiorcami wykonującymi równolegle prace na terenie budowy.

WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Kompleksowe remonty mieszkań

PRACE REMONTOWE NA TERENIE LEGIONOWA I OKOLIC

Swoją działalność skupiamy wokół powiatu legionowskiego oraz powiatów ościennych, koncentrując swoją działalność na terenie miejscowości – Legionowo, Serock, Nieporęt, Jabłonna, Wieliszew, Pułtusk, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Warszawa Białołęka, Tarchomin.

Przyjmujemy także zlecenia na terenie województwa mazowieckiego. Rozporządzamy właściwym zapleczem personalnym i technicznym, które pozwala nam wywiązywać się terminowo z zaciągniętych zobowiązań i powierzonych nam prac. Odpowiadamy za kompleksową obsługę przebiegu prac budowlanych, świadcząc usługi doradcze przy pracach projektowych, w zakupie materiałów budowlanych (wybór korzystnych ofert cenowych hurtowni i dystrybutorów).

Realizujemy sprawnie i fachowo zlecone nam prace remontowe i wykończeniowe. Troszczymy się o pełne zadowolenie naszych Klientów, materializując ich wizje i projekty wymarzonych domów i mieszkań.

Dajemy GWARANCJĘ ZADOWOLENIA 100% !!!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!!!

Do każdego, nawet minimalistycznego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny.

Zapewniamy wysoką jakość wykonania, zgodność wykonania z otrzymanym projektem oraz wizualizacją graficzną.

Witamy. Opisz pokrótce Twoją sprawę, a odpiszemy najszybciej jak się da